BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 4435741
nr 443 5741
Ljusstakar
1 par. silver, England, höjd: 16 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 11 december 2006
kl 16:50:25
400 kr
400 kr
450 kr
600 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver